Femuāri - fantāzijas elektroniskie memuāri.

Daži fantastiski attēli

Autors: mausns

Rubrika: joki

mausns

Šie attēli gan ir ikdienišķi, sastopami Jūrmalā uz žogiem, bet mani sajūsmināja to pasmaids.Pārdomas par mūsdienu "Robiniem Hudiem"...

Autors: Talismans

Rubrika: Rubriku nav 

Talismans

Katrā laikā un katrā zemē vienmēr ir bijuši varoņi, kuri nāk palīgā, kad klājas grūti. Kā likums, tie uzrodas pēkšņi, un steidz izpalīdzēt noniecinātajiem un neuzklausītajiem, apzagtajiem un neatzītajiem, nabagajiem un slimajiem. Tauta priecājas, jo ir tak patīkami, ka beidzot kāds atriebsies kungam par pagajušajā gadā atņemto cūciņu un kāds liks atcereties resnajam bīskapam, ka Bībeles lapas domātas lasīšanai, nevis mutes slaucīšanai pēc pusdienām. Tauta sāk piedēvēt jaunajiem glabējiem dažādus nostāstus un varoņdarbus, kuri ar laiku iegūst neapgāžamu ticamības pakāpi.

Tagad, kad Latvijas iedzīvotaju liels vairums jau ir iedzīti pilnīgā nezināšanā par rītdienu un ķīlnieku lomā attiecībā pret ārvalstīm, ir parādījušies šādi "Robini Hudi" - Ceturtā Tautas Atmodas Armija (4ATA). Nokritusi ka pirmais sniegs uz krīzes pārkarsētajām cilvēku galvām, radot vēsuma, labsajūtas un atriebības kāres kokteili, kurš izslēdzis jebkuru loģiskās spriešanas aizmetni. Cilvēkiem līdz ar 4ATA parādīšanos ir radusies ilūzija, ka nupat kāds pārdabisks spēks tās personā atrisinās visas problēmas, kuras savarītas un samilzušas visu šo padsmit gadu laikā, kopš pastāv Latvija kā neatkarīga valsts. Paķers savu elfu rakstiem klāto zobenu un ar pazemes rūķu svētību dosies cīņā pret pūķi Negantnieku, nocirtīs visas viņa  galvas un atkal varēs turpināt dzīvot tapat, kā līdz šim - zvilnēt klubkrēslā un skatīties neko neizsakošus seriālus un TV šovus, ņemt n-tos kredītus un dzīvot pāri saviem ienākumiem, turpināt nedomāt par neko un brīvajos brīžos lamāt valdību.

Tikai retais, laikam, ir aizdomājies, ka kaut kas ar visu šo 4ATA nav kārtībā. Pirmajā brīdī arī es sapriecājos un padomāju - nu tik būs, nu tik visi sāks nožēlot sadarīto un politikā parādīsies jaunas un spējīgas personības. Bet nekā... Un manī radās šaubas, kuras nostiprinājās pēc otrā algu saraksta nopublicēšanas, bet beidzamo nostiprinajumu ieguva pēc policistu atalgojuma ieraudzīšanas internetā un sagribējās man padalīties ar savam domām.


Dziesmugrāmata

Autors: mumins

Rubrika: video , dziesmas

mumins

Tumšie elfi:

[video:http://www.youtube.com/watch?v=sn-smPtgd3o&feature=player_embedded 425x344]

Goblinu izjādes dziesma:


 

Nepretendēju uz lielu un absolūtu precizitāti, un izlabojiet mani tur, kur es kļūdos, bet cik es zinu, lietas nav kārtībā. Konkrēti, lietas nav kārtībā ļoti stulbos veidos. Un konkrēti, šādos (kuri ir acīmredzami, ja pielieto nedaudz racionalitātes):

Kāds ir soda mērs par nodokļu nemaksāšanu? Naudassods vai cietumsods. Par kādiem resursiem valsts ceļ un uztur cietumus? Par nodokļu maksātāju naudu. 


Saistošā insektoloģija - bites

Autors: mumins

mumins

Ziemeļu bites dzīvo ļoti aukstos apstākļos. To stropi nav tik daudzskaitlīgi kā parastajām bitēm, katrai bitei ir nozīme un tādēļ tās neiet bojā pēc tam kad iedzeļ. Tai pašā laikā dzelonis ir tāds pats kā siltzemju bitēm – vienreizlietojams, tādēļ bitēm ir jāgaida kamēr izaug jauns. Šis bites nes medu, bet tas atšķiras no parastā – satur etilspirtu un bišu areālā dzīvojošie cilvēki to ir ļoti iecienījuši.


Jēzuliņš - mūsu stiprākā kārts

Autors: mumins

Rubrika: komiksi

mumins

MTG lietātāji - ņemt vērā šo faktu.

Taujāt var LFFB seketariātā un ar atlaidēm tikai šomēnes (līdz armijas dienai precīzāk).


Tehnozārciņi - uz kapiem ar fantāziju

Autors: mumins

mumins

Zārks - kapsula.

Zārks - kapsula.

Akcenti:

  • vietai ir nozīme
  • laikam ir nozīme
  • naudai ir nozīme

Kapračiem būs jādodas kvalifikācijas celšanas kursos:

 


Daži notikumi karikatūrista Gata Šļūkas skatījumā

Autors: ils

Rubrika: Rubriku nav 

ils

Šonedēļ nosauktās ASV Kinoakadēmijas „Oskara” balvu nominācijas, un Džeimsa Kamerona zinātniskās fantastikas filma „Avatars”, kas ir plaši apmeklēta arī kinoteātros Latvijā, izvirzīta balvām deviņās kategorijās.

Pandoras_gajiens

Nākamnedēļ Vankūverā sāksies ziemas olimpiskās spēles, atklāšanas parāde notiks 12. februārī.
Šis bija ievietots „Latvijas avīzē” 2010. gada 6. februārī.


Galda spēļu drošības tehnika

Autors: mumins

Rubrika: spēles , joki

mumins

meitenes galda speleSpēlējot domino, nedrīkst nokrist no krēsla. Ja nokrīt, tad apgāž blakussēdētāju, kurš apgāž nama māti, kura izgāž sienu uz kaimiņa guļamistabu, kas uzkrīt un izgāž no gultas kaimiņu laulāto pāri, kuri apgāž Ķīnas vāzi, kas uzkrīt kaķim, kas ieskrien durvīs, kas trāpa pa pieri Jānītim, kas atmuguriski pa logu izgrūž klavieres, kuras uzkrīt lūrētājam Ludim. Un kāpēc Ludim ir jācieš dēļ jūsu aizraušanās ar domino?!
Kāpu aizsargzonā ar šahu labāk neaizrauties - šogad sastādīti vairāki protokoli par neatļautu torņu uzstādīšanu un transportlīdzekļu (zirgu) ievešanu pludmalē...
Spēlējot šahu, ir bīstami sist dāmu, jo viņai var uzrasties aizstāvji.


"Panzer Batallion" - Ar uguni un zobenu

Autors: mumins

Rubrika: tērpi , kino

mumins

A ko - viduslaiku smagā kavalērija bija mūsdienu tanku analogs. Piedevām izrādās, ka poliski huzāru galvenais darba instruments - kirasa - saucās "pancercz",  tā ka viss sakrīt. Klipā viss ir labi redzams, patiesībā.