Femuāri - fantāzijas elektroniskie memuāri.

Motivācija

Autors: mumins

Rubrika: komiksi

mumins

Spogulīt Spogulīt

Autors: mumins

Rubrika: komiksi

mumins

Upuri

Autors: mumins

Rubrika: komiksi

mumins

Emo

Autors: mumins

Rubrika: komiksi

mumins

Par visa pastāvošā bezjēdzīgumu

Autors: mumins

Rubrika: komiksi

mumins

Senlatviešu spēles odziņas

Autors: Gunta+

Rubrika: Rubriku nav 

Gunta+

Bet Timmem dēls!

Stāsta Timmes brāls Būce: „Timmem nebja dēla. Vienu gadu nebija, otru gadu nebija. Timme uzzināja, ka tālu dzīvo spēcīgs šamanis. Brauca ar sievu ilgi, ilgi. Atbrauca. Šamanis saka: „varu palīdzēt”. Ieveda Timmes sievu iekšā, iegāja pats. Aizvēra durvis. No būdas sāka velties dūmi – zili, zaļi, sarkani. Ilgi bija iekšā Timmes sieva un šamanis – divas nedēļas, ārā nemaz nenāca. Tikai kalpone gāja būdā, ēst nesa. Timme sēdēja ārā, ēda savu ēdienu. Pēc divām nedēļām iznāk Timmes sieva smaidīdama – dēls būs! Pēc deviņiem mēnešiem Timmem tiešām dēls piedzimst! Prieks!”


Zemes civilizācijas

Autors: mausns

mausns

Tēma jau ir apmuļļāta un izdiskutēta daudzkārt. Tomēr gribas vēl un vēl pie tās atgriezties, jo joprojām jautājumu ir vairāk, nekā atbilžu. Varētu pat teikt – normālu, pieņemamu, neapstrīdamu atbilžu nav.


Spēļu pasaules modelis

Autors: mumins

Rubrika: lomu spēles

mumins

Uzmetums spēļu pasaules modelim, balstīts uz ierastajiem stereotipiem.

Āxripa.
Āxripā dzīvo brīvie nēģeri, kā arī baltādaiņi rezervācijās (turklāt tikai dienvidu daļā). Nēģeri mēdz būt visādu veidu  - ir pazīstamas melnas, violetas un pundurvariācijas. Kaut kur Āxripā atrodas Zomālija kurā peld pirāti. No viņiem baidās visa pasaule tādēļ neaiztiek un dod daudz naudas.
Visiem āxripāņiem trūkst pārtikas un ūdens. Naudas Āxripā nav  - tikai krāsaini konfekšu papīriņi ar daudzām nullēm. Āxripa sastāv no džungļiem un tuksnešiem, bet ir arī viens kalns - vulkāns. Baltādaiņi no Eiroras Āxripā tiek augstu vērtēti vietējā virtuvē.


Postapo spēles melnraksta piezīmes

Autors: mausns

Rubrika: lomu spēles , fikcija

mausns

Pilsētā N. izsludināta vīrusa A/X1Y1 vīrusa  epidēmija. Ielās mētājas bērnu un sirmgalvju līķi – citi slimnieki klīst meklējot palīdzību kura viņiem netiek sniegta. Aptiekas un veikali ir marodieru izlaupīti, nestrādā transports un komunikācijas. Pilsētā parādījušās sanitāru bandas, kas aprok dzīvu ikvienu kam temperatūra pārsniedz 37 grādus. Visi ceļi bloķēti -  bruņutehnika un kareivji bioloģiskās aizsardzības kombinezonos ar ugunsmetējiem. Klīst baumas, ka virs pilsētas redzēta Melno Helikopteru eskadriļa. Es rakstu šo ziņu no laptopa kuram tūlīt beigsies baterija – palikusi vairs tikai viena marles maska un gandrīz tukša aptieciņa. Apčīii ...!!11111

gripa

MBR
m.


Nenopietnās fikcijas

Autors: mumins

Rubrika: anekdotes

mumins

Mazo Voldiņu bērnībā bieži mocīja murgs, kāds pavisam konkrēts murgs. Itkā guļ viņš stikla kastē un garām viņam plūst nebeidzama ļaužu rinda. Viņi skatās uz Voldiņu, rāda ar pirkstu un kaut ko runā, bet mazi puikas pat rāda mēli.
Voldiņam tik ļoti gribas teikt "a ejiet ka jūs visi ...", bet ar šausmām viņš jūt, ka nevar ne pakustēties, kur nu vēl ko pateikt. Tad Voldiņš pamostas viss aukstos sviedros.
Sapnis bija ļoti briesmīgs, bet Voldiņš bija ļoti mūsdienīgs, izglītots puisēns un neticēja sapņiem...