A short description about your blog

Mazas pārdomas citplanētiešu un tamlīdzīgu būšanu sakarībā

Autors: mausns

Rubrika: Rubriku nav 

mausns

Ļoti aktīvi ir sasparojušies ufologi ar savām pārdomām un runām par kontaktiem ar citplanētiešiem. Zinātnieki ļoti daudz sākuši runāt par vēstures mīklām, atklājumiem, kuru izcelsme, radīšana ir nesaprotamas. Tāpat arī daudz runā par indiešu mitoloģijā pieminētiem gaisa kuģošanas aparātiem un citiem „dievu” brīnumiem. Indijā ir Mohedžo Daro, kuras bojāeja ir nesaprotama, neizskaidrojama. Ēģiptiešu piramīdas, Stounhedža Britu salās, Dienvidamerikas megalītiskās celtnes pie Titikakas ezera... Tiek spriests par citplanētiešu ietekmi uz šīm kultūrām un neziņa, kur palikuši „gudrie skolotāji”. Tāpat arī Grieķijas, vispār Vidusjūras mitoloģijā daudz kā neizskaidrojama, Pirmsākumu ziņā.


Viltus demokrātija?

Autors: mausns

Rubrika: politika

mausns

Oskara Lūša raksts portālā apollo.lv. Nu ļoti sasaucas ar Torqemadas un Talismana femuāru ierakstiem.

20.februārī notika domubiedru grupas «KOPA» organizētā konference «LATVIJAS NĀKOTNE. MŪSU ATBILDĪBA UN LĪDZDALĪBA. Gatavojamies 10. Saeimas vēlēšanām». 

Konferenci atklāja namatēvs – RTU rektors I.Knēts, bet jau kā nākamais uzstājās tautā mīlētais režisors Jānis Streičs, kura runas vadmotīvs mani šokēja. J.Streičs minēja, ka ir jāatmet jebkādas ilūzijas un naivums, ka politiķi var būt godīgi. Vēl traģiskāk – godīgumu taču nevarot izmērīt, atšķirībā no svara un citām «mērāmām kategorijām». Godājamā režisora daiļradi neviens neapstrīd, tomēr šāda nostāja pret politiķiem ir apšaubāma.


Daži fantastiski attēli

Autors: mausns

Rubrika: joki

mausns

Šie attēli gan ir ikdienišķi, sastopami Jūrmalā uz žogiem, bet mani sajūsmināja to pasmaids.Brīnuma gaidās

Autors: mausns

mausns

Svētdien sākās Lielās Gaidīšanas mēnesis. Advente ar savu pirmo sveci. Es neesmu ticīgā. Man tas nesaistās ar baznīcas svētkiem. Tie ir sniega (nu jau eksotiskas lietas mūsu platuma grādos) gurksti zem kājām, bērna satrauktās gaidas zem eglītes, tās pašas eglītes smarža un sveču sīkās liesmiņas. Liesmiņas, kas atspoguļojas visos logos, sirdīs un plaukstās.
Man šis laiks ir pateicības svētki un pateicības laiks.  tiem un par tiem, kas ir bijuši blakus noietā gada laikā, tiem un par tiem, kas ir. Kas ir un paliks draugi.
Un šeit, midzenī, gribas pirmo paldies teikt tiem, kas šo brīnumu palīdzējuši radīt. Muminam, kurš pacietīgi visu ir salīmējis kopā un pacietīgi, skaitot līdz 156, ir "dresējis" mani aizmugures pogu spaidīšanā; Ilam un Aivam par ieinteresētību un "man nav vienalga": Rovielai un Bengalaas par vasaras laika ņurdēšanu lapas tapšanas procesā - bez šīs ņurdēšanas dažas problēmiņas ievilktos laikā un telpā. Paldies visiem tem, kas te ir, kas ienāk un lasa. Smile


Zemes civilizācijas

Autors: mausns

mausns

Tēma jau ir apmuļļāta un izdiskutēta daudzkārt. Tomēr gribas vēl un vēl pie tās atgriezties, jo joprojām jautājumu ir vairāk, nekā atbilžu. Varētu pat teikt – normālu, pieņemamu, neapstrīdamu atbilžu nav.


Postapo spēles melnraksta piezīmes

Autors: mausns

Rubrika: lomu spēles , fikcija

mausns

Pilsētā N. izsludināta vīrusa A/X1Y1 vīrusa  epidēmija. Ielās mētājas bērnu un sirmgalvju līķi – citi slimnieki klīst meklējot palīdzību kura viņiem netiek sniegta. Aptiekas un veikali ir marodieru izlaupīti, nestrādā transports un komunikācijas. Pilsētā parādījušās sanitāru bandas, kas aprok dzīvu ikvienu kam temperatūra pārsniedz 37 grādus. Visi ceļi bloķēti -  bruņutehnika un kareivji bioloģiskās aizsardzības kombinezonos ar ugunsmetējiem. Klīst baumas, ka virs pilsētas redzēta Melno Helikopteru eskadriļa. Es rakstu šo ziņu no laptopa kuram tūlīt beigsies baterija – palikusi vairs tikai viena marles maska un gandrīz tukša aptieciņa. Apčīii ...!!11111

gripa

MBR
m.


Atradu netā un man šitais lika pasmaidīt.

1. Ēzelītis Iā-Iā - viņam vienmēr viss vienalga, viņam ir palēnināta reakcija un motivācijas trūkums (zālīte)
2. Sivēns - no visa baidās un cieš no vajāšanas mānijas (sēnes)
3. Trusītis - visur bāž savu degunu, visu viņam vajag (kokaīns)
4. Tīģeris - nevar mierīgi nostāvēt uz vietas, visu laiku lēkā un bļaustās nepiekūstot (extasy)
5. Kristofers Robins - spēj runāt ar dzīvniekiem (halucinogēnās vielas)
6. Vinnijs Pūks - mīl saldumus, piemīt neierobežota fantāzija (LSD)
7. Pūce - vienmēr nāk palīgā, ja kādam ir "problēmas" (dīleris)


Bērna balss par SW....

Autors: mausns

Rubrika: Star Wars

mausns

"Trīs gadus veca meitenīte stāsta par redzēto filmu! Es jau neko daudz nesapratu, jo angļu valodu pienācīgi neprotu, bet stāstījums noteikti bija aizraujošs."

www.scifisquad.com/2009/09/18/star-wars-reviewed-by-a-three-year-old/

Šo man atsūtīja Ils. Varu tikai pievienoties viņa teiktajam, jo mana angļu valoda klibo uz visām padsmit kājām un bērna teiktajam vajag tulku jebkurā valodā....


LOTR anekdotes _3 (iz vecās lapas)

Autors: mausns

Rubrika: anekdotes

mausns

 

Šīs vecajā lapā bija ievieyojis Alfs. (kurš no vecajiem pateiks, kas slēpjas zem šī nika?)

- A tas ir mans draugs Gimli, Gloina dēls, - iepazīstināja Legolas Fangornu (entu) ar rūķi.
Tas nedaudz saviebās, bet Legolas turpināja:
- bet cirvis nav kokiem domāts, ar to viņš orkiem galvas cērt.
- tas tiesa? - skarbi uzprasīja vecais ents.
- tiesa, - apstiprināja Gimli - a kokus es ar motorzāģi.

LOTRjoki_2 (iz vecās lapas)

Autors: mausns

Rubrika: anekdotes

mausns

 

08.02.2001/Alfs/

Sēž Frodo pēc gājiena - atpūšas. Gaida, kad Bilbo viņu uz Valinoru līdzi pasauks. Pēkšņi skatās - nāk metālā kalti tēli ar zobeniem, lokiem, vairogiem etc.
- Hmmm. Jūs esat gondorieši? - jautā Frodo
- Nē, mēs vietējie, hobiti.... perumovieši


<< Sākums < Iepriekšējā 1 > >>