mausns Jau uzreiz lūdzu piedošanu cilvēkiem, ko šeit pieminēšu, ja būšu viņus kā aizskārusi. Šaurā lokā šie stopēšanas braucieni jau ir stāstīti un pārstāstīti ar smaidu sejā. Tajā brīdī smaids nerosījās.

Pirmais stopēšanas brauciens bija 2006. gada vasarā. Irbenē, bijušajā armijas pilsētiņā, tās drupās Kamazs un Co rīkoja Postapoka spēli, tautā un kuluāros sauktu par Suksu. Par pašu spēli nestāstīšu, par to – nostādnes, pēcatsauksmes un daļa bilžu – var lasīt kurbijkurnē.

Šis stāsts ir par to, kā mēs ar Oskaru (Barghest) devāmies UZ spēli. Kristaps (Torqemada) ar visādām peripetijām dabūja biļeti uz Ventspils autobusu un aizbrauca turp jau pa dienu. Tiesa, viņš spēlē piedalījās no mums neatkarīgā komandā un mūsu saskarsme bija visai nosacīta. Mūsu komandas biedrs Andrejs (Enj) uz spēli devās ar vakara autobusu. Mēs ar Oskaru pašrocīgi pavadījām un iesēdinājām Enj autobusā, kas devās uz Ventspili; autobuss izbrauca no Rīgas autoostas kaut kur ap 20.00.

Rubrikas: ceļojumi

Lasīt tālāk...

mumins ļeņins spēlē ģitāru - lenonsReiz plašajā pasaulē dzīvoja kāds vīrs, izauga liels un nomira. Tad viņam sāka celt pieminekļus, un tiem sākās pašiem sava dzīve.

Šī ir biogrāfija piemineklim kurš atrodas Fremontā, Sietlā.

Tas ir 5 m augsts bronzas Ļeņina piemineklis, tā autors ir Emil Venkov, sākotnēji tika uzstādīts Slovākijas pilsētā Popradā 1988. gadā. Ne pārāk veiksmīgs brīdis, huh? Protams, nepagāja ne gads, kad tas tapa demontēts un nogrūsts pilsētiņas putekļainākajā stūri. Bet. Bet! Objekta laikabiedram, Amerikas ebrejam Lewis E. Carpenter, kurš tajā brīdī pasniedza angļu valodu Popradā, iestājās apskaidrība/īssavienojums domāšanas orgānos (bet var būt arī ne domāšanas) un viņš nopirka pieminekli samaksājot $13,000 – metāla cenu. Ar paša skulptora palīdzību objekts tapa iepakots un aizvests uz Fremontu, kopumā tas Levi izmaksāja $41,000 un visa tā rezultātā subjekts bija spiests ieķīlāt savu māju. 1994. gada 18. februārī  Lewis E. Carpenter gāja bojā autoavārijā. Žēl, bija neapšaubāmi uzņēmīgs cilvēks, visu cieņu. Objekts turpina mitināties viņa sētas pagalmā. Subjekta mīļā ģimenīte sākotnēji centās pārdot to vietējai metāllietuvei, bet, par laimi neveiksmīgi, un visādu peripetiju rezultātā  1995. gadā objekts nokļuva savā patreizējā atrašanās vietā – Fremontā -  N 34th St & Evanston Ave N stūrī, kur viņam kompāniju sastāda kodolraķetes fizelāža un Fremontas Trollis.
Rubrikas: ceļojumi

Lasīt tālāk...

mumins

Ar šis kartes palīdzību Jūs beidzot varēsiet piepildīt savu sapni - izmest līkumu pa lielāko no Diska Pasaules pilsētām - Ankh-Morporku.

Laiptni loogti Ankh-Morpoŗkā, pisētā ar tookstoč paārsteigmiem!

Rubrikas: pratchett

Lasīt tālāk...

ils

Pirmā diena.

Septembra vidū man bija izdevība kopā ar darba kolēģu grupu paceļot pa dažām Katalonijas skaistākajām vietām. Jāsaka, ka ceļojums izvērtās ļoti skaists, varētu pat teikt, negaidīti skaists, jo līdzšinējie priekšstati par šo zemi man vairāk saistījās ar studiju gados gūto informāciju, kas jau bija paguvusi pabalēt, un Barselonas Olimpiskajām spēlēm un TV reportāžām, taču, kā noprotat, no pilsētas jau tad bija redzams maz, galvenais akcents uz sportu.

Rubrikas: ceļojumi

Lasīt tālāk...