Femuāri - fantāzijas elektroniskie memuāri.

Papildus profils

Autors: admin

Rubrika: Rubriku nav 

admin

 

{img avtr}
{ftl 5} {fld 5}
{ftl 6} {grp 6}

 

 


Fantasy tehnoloģijas - jau šodien - III

Autors: mumins

Rubrika: tehnoloģijas

mumins

Tā, ar skrūvēm kā tādām mēs esam tikuši galā - tagad jāmēģina kaut kas saskrūvēt.

Sāksim ar vienkāršāko - skrūve un uzgriežņi sastiprina telpu 3+1 dimensijās.


Fantasy tehnoloģijas - jau šodien - II

Autors: mumins

Rubrika: tehnoloģijas

mumins

Kas gan ir šie gara bruņinieki - tehnoloģiju radītāji zināms nav. Toties mūsu rokās ir Plāns, kurā aprakstīti optimālie apstākļi viņu eksistencei.


Ja M$ kļūdu paziņojumi būtu haiku formātā

Autors: mumins

Rubrika: joki , haiku

mumins

Netulkoju, jo nav tulkojams ;>

First snow, then silence.
This thousand-dollar screen dies
So beautifully.

 


 Prattchet'a discworld'a grāmatu karte. Uzklikšķinot redzama visa karte.

Prattchet'a


Fantasy tehnoloģijas - jau šodien

Autors: mumins

Rubrika: tehnoloģijas

mumins

Lasot grāmatas/skatoties filmas kurās rosās dažādi tehnoloģiski izstrādājumi, bieži vien rodas jautājums - kā tas var strādāt?

Šai sakarībā radās doma izveikt nelielu ekskursu fantasy tehnoloģijās. Neiedziļinoties dažnedažādās izsmalcinātās teorijās, pievērsīsimies empīriskai praksei. Principā - to var noraksturot ar jautājumu - kas lācītim vēderā. šajā gadījumā - kā lācītis turas kopā?

Nu, saņemiet:

SKRŪVES


Avataru paka II

Autors: mumins

Rubrika: avatari

mumins

Par, ap un visu šeit

Autors: mausns

mausns
Man ir nedaudz prieka un gandarījuma, ka šeit kas notiek un ir kustība. Paskatoties "no aizmugures", ir iespēja apskatīties statistiku un tā ir cerīgi pozitīva. Par spīti tehniskas dabas aizķērumiem. Burziņš vēl klibo uz 25 kājām, bet pārējais plus mīnus strādā. Man jāatvainojas publikai par šo klibošanu, bet tai tiešām ir objektīvi iemesli. Es nevaru prasīt cilvēkam, kuram šī lapa nav maizes darbs, bet tāds pat hūbijs kā mums visa biedrība kopumā, lai viņš ķertos pie lapas brīdī, kad ir pārkūpējusi zilizaļa galva pēc 20 stundu intensīva darba citā vietā. Tāpēc lūdzu nebrīnieties, ka šeit tehniskais darbs noris ar grūdieniem. Nav pamests un aizmirsts nekas, ir idejas uzlabošanai un sakārtošanai. Un man ir jāsaka lielais paldies meitenēm, kuras še ienāk un izsaka savu viedokli, man ir jāsaka paldies Ilam un Aivam par rakstiem. Bez tā visa būtu iztrūkums un tukšums..... Man jāsaka paldies visiem, kas šeit jau ir ienākuši. Par to, ka jums nav vienalga, ja reiz esat atnākuši. Ir pamats, stimuls censties un strādāt.

Fanu sacerējumu teorija

Autors: Aiva

Rubrika: Rubriku nav 

Aiva

Laiku pa laikam internetā paceļas strīds par to, kas ir un kas nav fanfiction jeb fanu sacerēti darbi par populāriem grāmatu, filmu, seriālu vai datorspēļu varoņiem, cik tas viss ir legāli atļauti, un cik tas ir mākslinieciski vērtīgi.

Parasti fanu sacerējumu pretinieki balsta savu apsūdzību uz trim punktiem:


Baneris

Autors: mausns

mausns

Baneris ir neviennozīmīgs gadījums. Bez tiem slīdeņiem banera atēls labāk redzams;  pēc jaunākiem datiem - slīdeņus aizvākt nav problēma. Tomēr -

slīdeņi piedod savu rozīnīti banerim, uz tiem esošo var mainīt uz velna paraušanu, arī ne jau visos lapas atvērumos spīdinās jel kāds slīdenis un attēls dzīvojas vienpersoniski un netraucēti.

Mainot esošo uz slīdeņiem, mēs varam radīt tauriņus uz ziemassvētkiem, pārlidojušu feju ap jāņiem, skumīgu faunu durvjupriekšā uz vasarsvētkiem.... neko nemainot esošajā.