mausns Šis pasākums notika Rakstniecības un mūzikas muzeja telpās. Ideja - muzejam, izpildījums - LFFB. Precīzāk - organizatoriskais "vilciens" bija Kaspars Bērziņš. Pasākums - barteris. Mēs viņiem pasākumu, viņi mums - telpas latkonam.
To, kas no atpazīstamajiem līdzcilvēkiem tur piedalījās un Kaspara vadībā diskutēja - tas jau tapa pieminēts pasākuma izsludināšanas mirklī. Toties papildus tam bija redzamas daudzas nepazīstamas sejas, kurām, liekas, pasākums patika. Tas priecē.
Rubrikas: sanāksmes

Lasīt tālāk...

Kaspars

Tāpat kā pagājušo gadu, savas pārdomas par LatCon norisi rakstu krietnu laiciņu pēc notikušā fakta, jo domām vajag nogulsnēties un, protams, protams, jāpārvar lielais slinkums, lai piespiestu sevi kaut rakstīt. Godīgi sakot, cīņā ar slinkumu man nav pārāk lieli panākumi. Proti, šis raksts ir mans jaunradījums tikai pa daļai, jo turpmāk tekstā iekļaušu izgriezumus no savas kvalifikācijas darba Latvijas Kultūras Koledžai, kā ietvaros es arī organizēju LatCon 2013. Teksts, kas rakstīts skolai, protams, ir stipri formāls un mazliet piefrizēts arī satura ziņā, bet neko galīgi nepatiesu es tur neesmu rakstījis. Lai arī reāli risinājušies notikumi ir interpretēti mazliet skaistākā gaismā, melojis neesmu neko. Tālāk citāts no mana skolas darba kurā tiek vērtētas problēmas, kļūdas un norise, kā arī paskaidrojošie, neformālie, "savējiem" domātie komentāri

KOPSAVILKUMS un secinājumi

Rubrikas: kritika sanāksmes

Lasīt tālāk...

ils

Ziņoju par vakardienu Suntažos (Tas bija pasākums, kas saucas "Debesu vērotāju salidojums jeb StarParty 9". mausna piezīme). Šoreiz bija daudz cilvēku, sākums nedaudz kavējās, jo bija problēmas ar elektrību, tās padeve visu laiku atslēdzās, kamēr izdevās noregulēt minimālu patēriņu, visu lieko atslēdzot un pasākums noritēja raiti. Bija pāris lekciju arī, izmantojot interneta sakarus, viena pat no Toronto. Šoreiz man izdevās savu tēmu novadīt bez garlaikošanās klausītāju vidū, jo runāju pēc iespējas īsi un ne pēc teksta, orientējoties uz bildēm. Bija interesantas lekcijas par Marsa izpēti, tālākiem plāniem un to, vai tiešām uz Marsa, ja ne tagad, tad kādreiz ir eksistējusi dzīvība. Uzzināju, ka Latvijā 19. gadsimtā ir nokrituši (atrasti) 4 meteorīti.

Lasīt tālāk...

mausns

Bijām 8 gab. cilvēki. 3 dāmas un 5 kungi. LU IT telpās Ekonomikas fakultātē. Fotogrāfijās nav redzams Ilmārs, kurš visus mūs safotogrāfēja.

Dzimšanas dienas pirmo stundu sēdējām skatoties LNT raidījumu Labvakar, Latvija. Cerot noskatīties LNT žurnālistes solīto sižetu par mums, kas bija plānots rādīt tieši šajā raidījumā. Bet par šī raidījuma atskaņām izteicos ierakstam veltītajā atskaitē.

Rubrikas: sanāksmes

Lasīt tālāk...

mausns

2013. gada 12. janvārī mēs četri - Andra Gustavsone, Gunta Deģe, Vita Sudmale un Kaspars Bērziņš - bijām LNT "mājās", studiju telpās Elijas ielā 17, Rīgā. Ieradāmies tur pēc raidījuma Labvakar, Latvija! žurnālistes uzaicinājuma pastāstīt par biedrību.

Lasīt tālāk...