mausns 9. jūnijā - mēs, 4 cilvēki, bijām fotosesijā Cēsīs fantasy tērpos. Precīzāk - Cēsu apkārtnē: pie Kazu gravas un Spoguļalām. Fotografējāmies senatnīgos tērpos, kuri bija no mūsu pašu krājumiem - tērpu krājumus veido larpiem domātie tērpi.
Bijām 3 dāmas un 1 puisis.

Lasīt tālāk...

Kaspars Lai gan jau krietni pasen kā aizritējis ikgadējais biedrības pasākums LatCon un, visticamāk, vairums no mums šobrīd domā par patīkamu vasaras laika pavadīšanu, tomēr vēlos atsaukt savā un pārējo biedru un interesentu atmiņā aizgājušo LatCon un ar to saistītos notikumus. Tā sakot, labāk vēlāk nekā nekad, kaut nosacītai atskaitei par LatConā paveikto vajadzēja būt ātrāk, kamēr vēl notikumi svaigā atmiņā. Bet nekas jau nav nokavēts. LatCon organizēšana un biedrības darbība vispār ir aktuāla arī tagad.
Rubrikas: paradumi sanāksmes

Lasīt tālāk...

mausns

Kungi un dāmas!

Šī nu ir kārtējā plānveida biedrības kopsapulce, kuras laikā atskatīsimies uz noieto gada laikā un nospraudīsim plānus šai sezonai.

Sākšu ar atskatu uz pagājušo gadu.

Pagājušā gada laikā ir:

Rubrikas: sanāksmes

Lasīt tālāk...

mausns

1. Norises laiks:

2011. gada 28. un 29. maijs

2. Organizatori:

-         Andra Gustavsone – pasākuma programma, koordinēšana, reklāma

-         Vita Sudmale – tērpu skate, reklāma, pasākuma programma

Rubrikas: sanāksmes

Lasīt tālāk...

mausns

2011. gada 20. aprīlī LFFB „izbraukumu brigāde” piedalījās pasākumā „Fantastikas pasaulē” Pilsrundāles vidusskolā. Piedalījāmies pasākumā pēc Pilsrundāles bibliotēkas vadītājas uzaicinājuma.

Braucām trijatā – es, Vita Sudmale un Guntis Veiskats. Bija cerēts, ka Kristaps Resnais mums pievienosies, bet puisim nācās strādāt tajā dienā un viņš savā vietā „deleģēja laptopu”. Precīzāk – izsniedza prezentācijas nolūkiem.

Braucām ar dalītām jūtām. Gatavojušies gan bijām, bet atmiņā vēl pieredze Strazdumuižā, kā arī tas, ka mēs, „dāmas ar laptopu”, braucām ar autobusu, bet Guntis – „stopoja”. Galā viņš nonāca ātrāk, nekā mēs ar visu autobusu.

Rubrikas: sanāksmes

Lasīt tālāk...